ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 761
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

Przewodnik

Decydując się na zakup nieruchomości w Hiszpanii z pewnością każdy zainteresowany taką opcją posiada własne predyspozycje, tudzież wymagania co do lokalizacji, standardu, metrażu czy ceny. Ważne, aby wnikliwie prześledzić rynek i dokonać optymalnego wyboru mając jednocześnie na uwadze wszystkie zagadnienia związane z samym zakupem nieruchomości jak i jej późniejszą eksploatacją.

Przewodnik, który przygotowaliśmy to baza informacji, które zostały zgromadzone w celu udzielenia fachowej pomocy każdemu kto marzy o zamieszkaniu w niezwykle urokliwym kraju jakim bezsprzecznie jest Hiszpania i pragnie swoje marzenia zrealizować. Zainteresowani znajdą w naszym przewodniku wiadomości tyczące się wszelkich formalności, które związane są z nabyciem nieruchomości zagranicą oraz wszelkich opłat i życia na Półwyspie Iberyjskim. Ponadto dla osób, które jeszcze nie podjęły decyzji o lokalizacji, w której chciałyby nabyć nieruchomość mamy wiadomości o hiszpańskich miastach oraz najbardziej urokliwych miejscach, jak np. słynne plaże Hiszpanii oblewane wodami Oceanu Atlantyckiego i Morza Śródziemnego. Dla osób, które w pobliżu nieruchomości, które planują zakupić szukają atrakcji turystycznych, zabytków, restauracji czy kawiarni również zadbaliśmy o wiele danych na ten temat, które znalazły się w poradniku i mamy nadzieję, że okażą się pomocne.

Ufamy, że nasz przewodnik choć w minimalnym stopniu będzie dla Państwa wsparciem, a informacje, które w nim zamieściliśmy przydadzą się zarówno na etapie podejmowania trudnej decyzji o zakupie nieruchomości jak i w rozpoczęciu ekscytującego rozdziału życia jakim będzie zamieszkanie w fascynującej pod względem kultury, zwyczajów, historii,  przyrody, krajobrazów, kuchni i oczywiście otwartych, przyjaznych ludzi Hiszpanii.

Wróć