ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 780
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

Ważne informacje

Kupno nieruchomości w słonecznej Hiszpanii to decyzja, którą śmiało można nazwać przełomową w życiu człowieka, ponieważ jest to niejako otworzenie zupełnie nowego rozdziału w życiu.

Oczywiście często przeprowadzka do Hiszpanii to spełnienie marzeń, ale oczywiste jest, że życie w nowym kraju to nie to samo co wakacyjny wypoczynek. Szereg rozmaitych przygód, a także obowiązków, które czekają w nowym kraju są z pewnością czymś fascynującym, ale nierzadko również problematycznym.

Dlatego właśnie w naszym przewodniku zamieszczamy wiadomości, które mogą być pomocne, a tematyka tychże informacji jest bardzo zróżnicowana. Doskonale zdajemy sobie sprawę jakie trudności mogą Państwa spotkać na początku życia w Hiszpanii, ponieważ zetknięcie się z nową kulturą, obyczajami i formalnościami nigdy nie jest łatwe. To też dostarczamy wiadomości, które mamy nadzieje będą wsparciem w takich kwestiach jak zapoznanie się z hiszpańską Służbą Zdrowia, ubieganie się o hiszpańskie obywatelstwo, pozyskanie karty Obcokrajowca czy zameldowanie.

Nowością dla osób, które przeprowadzą się do Hiszpanii na pewno będą także święta obchodzone w tym kraju, więc Zainteresowani w naszym przewodniku znajdą również informacje na ten temat. Kolejne bardzo istotne wiadomości, które obowiązkowo musieliśmy dostarczyć to informacje tyczące się adresów oraz danych kontaktowych polskich placówek i ośrodków dyplomatycznych, a także linii lotniczych i atrakcyjnych połączeń.

Wierzymy, że wszystkie ważne informacje, które przedłożyliśmy Państwu w przewodniku okażą się naprawdę przydatne i przyczynią się do ułatwienia startu w Hiszpanii.

Wróć