ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 775
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

Usługi

Nasza agencja oferuje szereg usług związanych nie tylko z kupnem i sprzedaza nieruchomosci, ale również z wynajmem oraz wszelkimi kwestiami legalnymi i organizacyjnymi.

Współpracujemy z grupą specjalistów takich jak prawnicy, księgowi, biurami rachunkowymi a także specjaliści w kwestii imigracji. Większość naszych usług świadczymy dodatkowo i bez żadnych opłat.

Satysfakcja naszych klientów jest naszym proirytetem dlatego dokładamy wszelkich starań aby czuli się Państwo komfortowo i pewnie podejmując decyzję o zakupie nieruchomości w Hiszpanii.

Oto lista usług, które świadczymy wszystkim klientom Ideal Real Estate.

Zakup nieruchomości

Przeprowadzimy Was przez cały proces kupna nieruchomości, począwszy od znalezienia odpowiedniego domu lub mieszkania, aż po złożenie oferty, negocjacje i podpisanie aktu notarialnego. Upewnimy się, że transakcja przebiega zgodnie z prawem i zadbamy o poprawność procesu zakupu.

Sprzedaż nieruchomości

Osobom, które decydują sie na sprzedaż hiszpańskiej nieruchomości, oferujemy pełną gamę usług, które zapewnią szybką i efektowną transakcję. Bezpłatnie dokonamy wyceny nieruchomości, wykonamy profesjonalne fotografie, i zajmiemy sie promowaniem nieruchomosci na wielu portalach i stronach internetowych. Z nami możesz być pewny, że sprzedasz nieruchomość w krótkim czasie i po bardzo atrakcyjnej cenie.

Uslugi prawne

Oferujemy kompleksowa usluge prawna przy zakupie i sprzedazy nieruchomosci. Jezeli potrzebujesz opieki prawnej to mozesz skorzystac z naszych uslug. Oferujemy sprawdzenie stanu prawnego nieruchomosci, sprawdzamy wszystkie obciazenia finansowe ktore istanieja, i przygotowujemy wszelkie dokumenty niezbedne do zakupu nieruchomosci. Tlumaczenie wszytkich dokumentow przy akcie notarialnym. W ten sposob bedziesz mogl nabyc nieruchomosc bez zadnych stresow.

Usługi tłumacza przysięgłego

Współpracujemy z najlepszymi polskimi tłumaczami przysięgłymi w Hiszpanii, dlatego też posiadamy w naszej ofercie tłumaczenia zarówno symultaniczne jak i pisemne, które zorganizujemy dla Was z największą przyjemnością.

Usługi księgowych

W Ideal współpracujemy z doświadczonymi księgowymi, i biurami rachunkowymi którzy są do Waszej dyspozycji w każdej chwili. Nie tylko rozwieją wszystkie Wasze wątpliwości dotyczące podatków i opłat w Hiszpanii, oraz pomogą w kwestii rozliczenia i zwrotu podatków, ale także organizacji i optymalizacji wszelkich płatności oraz zobowiązań finansowych.

Uzyskanie numeru NIE

Aby zakupić nieruchomość w Hiszpanii, niezbędne jest uzyskanie numeru NIE, czyli Numeru Identyfikacyjnego Obcokrajowców. Z Ideal zdobędziecie ten niezwykle ważny dokument w ciągu jednego dnia, bez zbędnych formalności i długich godzin oczekiwania w kolejce.

Założenie konta bankowego

Konto bankowe w hiszpańskim banku, podobnie jak numer NIE, jest niezbędne by zakupić nieruchomość. Pomożemy Wam sprawnie dokonać wszelkich formalności.

Kredyt hipoteczny

Do naszych usług należy również pomoc w zaciągnięciu kredytu hipotecznego jeżeli zachodzi taka potrzeba. Pomagamy Wam ustalić zdolność kredytową, a także nawiązać współpracę z bankiem, który oferuje najorzystniejsze dla Was warunki.

Ubezpieczenie

Do naszych usług należy również pomoc w znalezieniu odpowiedniego ubezpieczenia na życie, a także ubezpieczenia nieruchomości. Służymy radą przy wyborze najkorzystniejszego pakietu, a także tłumaczymy na język polski wszystkie dokumenty.

Usługi dla inwestorów

Służymy radą pomocą i asystą w poszukiwaniu nieruchomości inwestycyjnych takich jak hotele, biurowce czy zakup ziemi uprawnej, a także pod budowę osiedli i budynków komercyjnych. Nie tylko znajdziemy dla Was odpowiednią nieruchomość, ale także upewnimy się, że jest wolna od zadłużeń i ukrytych kosztów.

Licencja turystyczna

Szerokie grono naszych klientów decyduje się na zakup nieruchomości pod inwestycję i wynajem krótkoterminowy. W związku z tym w naszej ofercie znajduje się pomoc w uzyskaniu licencji turystycznej niezbędnej przy wynajmie wakacyjnym w Hiszpanii.

Wynajem krótkoterminowy

W naszej ofercie znajduje sie pełna opieka nad nieruchomościami wynajmowanymi krótkoterminowo na okres wakacyjny. Zajmujemy się prowadzeniem rezerwacji na portalach turystycznych. Kwaterujemy gości, a także przygotowujemy nieruchomość dla kolejnych turystów. Zajmujemy się również jej promocją na licznych stronach internetowych i portalach turystycznych, a także w mediach społecznościowych. W Waszym imieniu dbamy o to, by nieruchomość spełniała warunki bezpieczeństwa konieczne w przypadku wynajmu krótkoterminowego.

Opieka nad nieruchomością

Znaczna większość naszych klientów, którzy kupują nieruchomość w Hiszpanii, nie przeprowadza się tutaj na stałe. W związku z tym, w naszej ofercie znajduje się opieka nad Waszym mieszkaniem lub domem podczas Waszej nieobecności. Regularnie odwiedzamy nieruchomość by upewnić się, że pozostaje w nienagannym stanie. W razie usterek i problemów niezwłocznie wzywamy fachowców i specjalistów. Dbamy o bezpieczeństwo by zapewnić naszym klientom maksymalny komfort.

Złota wiza

Świadczymy usługi związane z tzw. Golden wizą niezbędną dla obywateli niektórych państw spoza Unii Europejskiej, aby uzyskać rezydenturę i pozwolenie na stały pobyt w Hiszpanii. Pomagamy wybrać nieruchomość, przygotowujemy dokumenty, które należy przedstawić w konsulacie, by w efekcie pomóc Wam uzyskać hiszpańskie obywatelstwo.

Urządzanie nowego domu

Zdajemy sobie sprawę, że urządzanie domu za granicą to trudne zadanie, zwłaszcza jeśli ogranicza nas czas i zobowiązania poza Hiszpanią. Dlatego też pomagamy naszym klientom urządzić ich nowy dom, przetransportować całe wyposażenie a także dokonać wszelkich instalacji i remontów.

Wróć