ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 754
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

Benijofar

Benijofar znajduje się w głębi lądu na południu Costa Blanca. Jest to miałe miasteczko popularne wśród cudzoziemców, położone blisko miast Formentera del Segura, Ciudad Quesada, Algorfa, Rojales, Almoradi, San Fulgencio i Heredera.

Benijofar jest popularnym miejscem gdzie można zatrzyma  się podczas wakacji, położone jest blisko przybrzeżnych kurortów  takich jak Guardamar del Segura i Torrevieja. Panuje tu umiarkowany, typowo śródziemnomorski klimat.

Rolnictwo nadal odgrywa tu dużą rolę, w tym regionie najbardziej dominuja cytrusy, i drzewa oliwkowe.
Najbliższymi lotniskami oddalonymi o mniej niż godzine jazdy są Alicante na północy oraz Murcia na południu. Znajdują się tu liczne pola golfowe takie jak La Finca Golf Course w Algorfa i La Marquesa Golf i Country Club w Ciudad Quesada.

Benijofar jest małym miasteczkiem w którym mieszka mniej niż 4 tysiące mieszkańców, wielu z nich którzy pozostali prowadzą udany biznes. Dobrymi restauracjami w których można zjeść są The Yellow Rose of Texas, Auberge, Catorce, Restaurante Chino i El Bodegon Granaino.

Pobliskie plaże

Najbliższymi i najlepszymi plażami są oddalone o 15 minut jazdy samochodem Guardamar del Segura i Torrevieja. Możecie skorzysta  z regularnego transportu autobusem między Benijofar a Guardamar del Segura i Torrevieja.

Benijofar to miasto w dużej części zamieszkałe przez Brytyjczykow, Niemcow i Skandynawow. Jest to idealne miejsce do zamieszkania dla ludzi szukających ciszy i spokoju w promieniach hiszpańskiego słońca.

 

Wróć