ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 775
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

Wystawa Win Hiszpańskich w Polsce

Dodano: 25 października 2015

 Do stolicy Polski, Warszawy, po raz kolejny zawitała Wystawa Win Hiszpańskich, której głównym celem było spotkanie pomiędzy hiszpańskimi wystawcami pragnącymi wejść na rynek polski oraz przedstawicielami krajowej branży winiarskiej. Zarówno wystawcy, jak i organizatorzy wydarzenia ocenili całe spotkanie bardzo pozytywnie.

We wtorek 22 września 2015 roku w Warszawie odbyła się XI Wystawa Win Hiszpańskich w Polsce zorganizowana przez ICEX Hiszpania, Handel i Inwestycje, we współpracy z Biurem Radcy Handlowego Ambasady Hiszpanii w Warszawie, a współfinansowana przez ICEX i właścicieli piwnic winnych biorących udział w wystawie.

Wspomniana Wystawa to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, a jego głównym celem jest nawiązanie kontaktów biznesowych pomiędzy hiszpańskimi producentami a dystrybutorami i przedstawicielami polskiej branży winiarskiej, do których wystosowano specjalnie na tę okazję personalizowane zaproszenia. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły znane w sektorze winiarskim magazyny i portale internetowe takie jak Magazyn Wino, Winicjatywa, Kuchnia Magazyn, Food Service, Kobiety i Wino.

W wydarzeniu wziął udział zarówno Agustín Núñez Martínez, Ambasador Hiszpanii w Polsce, jak i Fernando Nogales Álvarez, Radca Minister Ambasady, którzy powitali poszczególnych wystawców.

W tegorocznej edycji uczestniczyło 25 winiarni z niemal wszystkich zakątków Hiszpanii zainteresowanych wprowadzeniem swoich produktów na polski rynek i szukających odpowiednich partnerów dystrybucyjnych. Stoiska wystawowe odwiedziło ponad 200 gości, wśród których znaleźli się importerzy, dystrybutorzy, detaliści, przedstawiciele branży hotelowej i gastronomicznej oraz prasa związana z sektorem winiarskim.Dzięki uprzejmości sponsorów odwiedzający wystawę mieli również okazję spróbować oryginalnego hiszpańskiego seramanchego, który posiada zatwierdzoną przez Radę Regulacyjną chronioną nazwę pochodzenia lub skosztować wody Cisowianka.

Wróć