ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 758
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

Mil Palmeras

Mil Palmeras jest małym przybrzeżnym kurortem położonym przy drogach N332 i AP7, znajdujący się pomiędzy Dehesa de Campoamor i Torre de la Horadada na wybrzeżu Orihuela Coast na południu Costa Blanca. Mil Palmeras dosłownie znaczy “tysiąc palm” i jest to ciche miasteczko które w okresie letnim budzi się do życia. Warto abyście rezerwując bilety lotnicze wybrali jako cel swojej podróży lotnisko Murcia lub Alicante. Z lotniska Alicante dojedziecie do celu w 40 minut natomiast z Murcia w kwadrans i możecie się tam zatrzymać w willi, hotelu lub apartamencie. Będąc na lotnisku do waszej dyspozycji znajdą się różne środki transportu, takie jak prywatne busy, taksówki czy samochody do wynajęcia. Wyprawa taksówką z Alicante do Mil Palmeras będzie kosztowała około 90 Euro.

W Mil Palmeras występuje ponad 300 dni słonecznych i czyni to miasto niezwykle popularne dla wielbicieli słońca letnią porą, którzy chcą uciec od długich i zimnych zim Północnej Europy. Możecie zapoznać się z pogodą za pomocą jednej z kamer w Mil Palmeras.

W Mil Palmeras znajduje się coś co jest znane jako “pas” gdzie można zjeść posiłek na zewnątrz. Bar Olumpia i restauracja Mil Palmeras są niezwykle popularne i mają baseny gdzie można odpocząć popołudniową porą. Pueblo Latino jest placem często odwiedzanym przez turystów z powodu lokalnych barów, sklepów i restauracji które rozmieszczone są dookoła placu.

Plaże w Mil Palmeras

Jeśli szukacie miejsca gdzie możecie spokojnie wypocząć na słońcu to Mil Palmeras jest dla was odpowiednie. Miejsce to słynie z czystych piaszczystych plaż oraz wody – jest typowym hiszpańskim kurortem. Znajdziecie tu wszelkie udogodnienia takie jak leżaki, parasole, skutery wodne, boisko do siatkówki, prysznice czy WC. Plaża w Mil Palmeras to zdecydowanie jedna z najlepszych plaż linii brzegowej Origuela Costa z czystym piaskiem oraz wodą morza Śródziemnego. Popularny wśród turystów jak i mieszkańców miasta i sąsiadów jest łatwy dostęp do wybrzeża drogą N332 leżącą pomiędzy Dehesa de Campoamor i Pilar de la Horadada (kierujcie się na Riomar).

Gdy na dworze jest słoneczna pogoda (co zwykle jest tu normalne) najlepiej idąc się na plażę i plaża Mil Palmeras powinna być na szczycie listy waszych plaż godnych odwiedzenia.

Wróć