ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 761
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

Ciudad Quesada

Ciudad Quesada położone jest na południu Costa Blanca, zaledwie 8 km na północ od głównego miasta, Torrevieja. Pobliskimi miastami są Rojales i San Fulgencio. Do Ciudad Quesada możecie dojechać prosto z pobliskiego lotniska, gdzie znajdziecie sporo połączeń.

Jego historia rozpoczęła się gdy hiszpański przedsiębiorca Justo Quesada Samper zadecydował sie że założy miasto. Ciudad Quesada jest popularnym miejscem gdzie ludzie mieszkają przez cały rok. Jest tu dużo sklepów, barów i restauracji. Miasto posiada bardzo slynny pole golfowe La Marquesa ktore zostalo zaprojektowane w 1989 roku, i aqua park ktory posiada 21 000 m2.

Ciudad Quesada jest nietypowym miastem gdyż do lat 1970-tych nie istniało, jego historia rozpoczęła się gdy hiszpański przedsiębiorca Justo Quesada Samper zadecydował że założy miasto. W rzeczywistości nie ma tutaj plaż, gdyż Ciudad Quesada położone jest w głębi lądu.

Wiele nagradzanych plaż, oznaczonych niebieską flagą znajdują się o kilka minut drogi stąd w Guardamar del Segura. Architektura tego miejsca podkreśla krajobraz okolicy. Widoki są ładne, w głębi lądu sa piekne widoki na góry, miejskie obszary wokół Ciudad Quesada łączą pomarańczowe gaje i słone jezioro w Torrevieja. Najbliższe plaze sa  Guardamar del Segura, Torrevieja i La Mata.

Wróć