ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 758
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

Los Dolses

Los Dolses - jest to osiedle należące do Villamartin, tylko kilka minut jazdy  od najbliższych plaż w Orihuela Costa.

Dlaczego Los Dolses jest tak popularne?

Los Dolses jest popularne wśród turystów - głównie brytyjskich i niemieckich  z dwóch powodów. Pierwszym są pola golfowe w okolicach osiedla, drugim powodem jest  standard plaż oraz słoneczne dni, i zawsze dopisująca pogoda.

Obszar jest popularny nie tylko dla mieszkańców którzy poszukują domków wypoczynkowych, ale także emerytów i rodzin, którzy zdecydowali się przenieść do Hiszpanii. To raj dla miłośników golfa. Az trzy pola golfowe Villamartin, Las Ramblas i Campoamor.

Club de Golf Villamartin - jest domem dla kosmopolitycznej, społeczności międzynarodowej, niektórzy mieszkają tu przez cały rok, inni po prostu spędzają tutaj wakacje w sezonie golfowym. Znajduje się tylko pięć minut od autostrady A7, który zabierze Cię do lotniska El Altet w Alicante (ok.  50 minut),  do lotniska San Javier  Murcia,  jest ok. 20 min. Te najbliższe lotniska oferują tanie loty do i z Polski,  Wielkiej Brytanii, Irlandii  i reszty Europy na co dzień.

W pobliżu znajdują się liczne banki, sklepy, duży hiszpański supermarket, fryzjer, optycy, bary, restauracje i duże centrum handlowe i ogrodnicze.

Lokalna szkoła niemowląt i młodzieży ma mieszankę uczniów wszystkich narodowości, oferuje lekcje  w większości w języku hiszpańskim.

W Los Dolses znajdziemy dwa centra handlowe, Rioja i Los Dolses położone są 10 minut spacerem od Villamartin Plaza. W La Rioja znajduje się restauracja oferująca doskonałą kuchnię oraz obsługę. Kolejną restauracja godną polecenia jest włoska o nazwie “Solo Mio”.

W centrum handlowym Los Dolses znajdują się liczne bary, bardzo popularne za dnia, ale nie jest tu tłoczno w godzinach wieczornych, wyjątkiem jest Bar Nicky gdzie jedzenie podaje się nawet w godzinach nocnych. Dla fanów sportu Madigans ma kilka ekranów, jeśli stawiacie na atmosferę odwiedźcie PB gdzie jest przyzwoite jedzenie, zwłaszcza w niedzielę. Są tu także hinduskie, greckie, chińskie i niemieckie restaurację. Aby zjeść najlepszą pizzę, warto zarezerwować stolik u EJ'a.

Wróć