ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 780
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

San Pedro del Pinatar

San Pedro del Pinatar jest typowym, małym hiszpańskim nadmorskim kurortem z populacją ledwo przekraczającą 20 tysięcy mieszkańców, których oczywiście przybywa w okresie letnim. Aby dostać się do San Pedro del Pinatar najlepiej dolecieć do lotniska Alicante lub Murcia. Będąc na lotnisku, do waszej dyspozycji będą różne środki transportu umożliwiające dojazd do miasta takie jak prywatne busy, taksówki lub samochody do wynajęcia. San Pedro del Pinatar usytuowane jest przy drodze N332 na południe od Torrevieja na wybrzeżu Costa Calida i na północ od Mar Menor, ten obszar znany jest jako Orihuela Costa. Mar Menor jest największą słonowodną laguną w Europie. San Pedro del Pinatar jest popularne wśród mieszkańców północnej europy oraz hiszpańskich turystów.

Miasto znajduje się około 20 minut od międzynarodowych lotnisk Alicante i Murcia. Lato jest długie i gorące, zimy są łagodne i sprawia to, że miasteczko jest popularne wśród turystów. Rodziny z dziećmi zazwyczaj wybierają sezon letni podczas gdy zimy przyciągają turystów z północnej Europy. Przez cały rok pogoda dopisuje, latem dzienne temperatury przekraczają 30*C, zimą rzadka spadają poniżej 15*C dzięki czemu mieszkanie w San Pedro del Pinatar sprzyja grze w golfa nawet zimą.

Atrakcje turystyczne

San Pedro del Pinatar ma dużą ilość sklepów, butików, barów i restauracji, cotygodniowy bazar w poniedziałki, na rynku zazwyczaj można kupić owoce, warzywa, ubrania, buty, torby – większość potrzeb handlowych można zaspokoić w mieście.

San Pedro del Pinatar jako miasto przybrzeżne jest idealne dla entuzjastów sportów wodnych, którzy mogą cieszyć się wszystkim co oferuje miasto: szkoły nurkowania, narciarstwo wodne, windsurfing czy żeglarstwo. Promenada Mar Menor pełna jest sklepów, butików, barów, restauracji gdzie można coś przekąsić. Tapas to ulubione i typowe dla Hiszpanii przekąski.

Wróć