ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 761
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

Hiszpańska loteria świąteczna

Dodano: 21 grudnia 2014

Hiszpańska loteria świąteczna o nazwie „El Gordo de Navidad” oferuje pulę nagród o łącznej wartości ponad 230 tysięcy euro. Już są dostępne w sprzedaży kupony do trzeciej edycji „El Gorda de Navidad”, tak zwanego „makrokoszyka” świątecznego z pulą nagród o łącznej wartości ponad 230 tysięcy euro i1500 zestawów kuponów loteryjnych.

Każdy zawiera 10 sztuk) do udziału w losowaniu „ElNiño” (coroczna loteria bożonarodzeniowa), które pochodzą z zarządu La Bruixa d’Or.

Każdy zawiera 10 sztuk do udziału w losowaniu „El Niño” (coroczna loteria bożonarodzeniowa), które pochodzą z zarządu La Bruixa d’Or. W prezentacji tej kampanii uczestniczyli Jesús Berisa i Xavier Gabriel, założyciele La Bruixad’Or oraz oficjalny partner La Gorda.

Jak wyjaśnił Jesús Berisa, prezes Complejo Castejón a zarazem inicjator loterii, „La Gorda de Navidad” powstała w 2012 roku jako pragnienie „oddania ludziom do ich otoczenia radości oczekiwania na życie bez zmartwień i kłopotów finansowych.” Już w drugim roku otwarto cyfrowy kanał sprzedaży, aby ta radość oczekiwania mogła dotrzeć w jeszcze łatwiejszy sposób do wszystkich regionów autonomicznych.

W trzeciej edycji La Gorda zwiększa pulę nagród, podwyższając o ponad 80 tysięcy euro swoją wartość w porównaniu z poprzednimi edycjami i oferując nagrody, które „dopasują się” jeszcze bardziej do potrzeb rodzin. Zwycięzcą La Gorda będzie właściciel kuponu, którego numer odpowiada głównej nagrodzie w loterii bożonarodzeniowej, która odbędzie się 22 grudnia 2014 roku. W przypadku jeśli główna nagroda nie zostanie przyznana, nagrodzony zostanie właściciel kolejnego numeru premiowanego w tej samej loterii bożonarodzeniowej, i tak sukcesywnie.

Wróć