ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 780
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

Punta Prima

Punta Prima jest typowym hiszpańskim nadmorskim kurortem położonym na południowym wybrzeżu Costa Blanca i oddalonym od międzynarodowych lotnisk Murcia i Alicante o zaledwie trzydzieści minut drogi. Plaże tutaj należą do najczystszych w okolicy i zostały oznaczone niebieską flagą. W Punta Prima panuje klimat śródziemnomorski z 320 dniami słonecznymi w ciągu roku. Przy plaży znajduje się wspaniała promenada ze sklepami i butikami, barami i restauracjami gdzie można coś przekąsić . Punta Prima znajduje się dziesięć minut jazdy na południe od Torrevieja i wszystkich jego wygód takich jak kompleks handlowy Las Habaneras, park wodny, nocny klub Pacha, kasyno, kręgielnie, łódź podwodna, wycieczki statkiem i Playa Flamenca z pięknymi plażami. Dla bardziej energicznych turystów, polecamy pieszą wycieczkę do Torrevieja, jest to zaledwie pół godzinny spacer wzdłuż wybrzeża lub przejazd odjeżdżającym co godzinę autobusem.

Restauracje i sklepy

W Punta Prima również znajduje się centrum handlowe z supermarketem, restauracją Wok Buffet, restauracją Captain's Table (ryba z frytkami, niedzielne pieczenie i śniadania), barem Amigos, chińską restauracją, restauracją Greta Garbos – szwedzką restauracja czynną tylko w godzinach wieczornych, Subway'em, Milar, Druni, The Card Place, Nautilus Plaza z amerykańskimi hamburgerami i lodami, Yu – całkiem fajną chińską restauracja – Murphy's Irish Pub. Oto kilka z restauracji które możecie wybrać przy N332: Rogues Carvery, Rogues - bar rybny, Puccini Italian, German, Ghandi Indian, dwie chińskie knajpki oraz kilka barów. W przypadku chęci zrobienia większych zakupów żywności polecamy udać się do Carrefour'a w Torrevieja lub co centrum handlowego Zeña Boulevard.

Rozrywki w Punta Prima

Będąc tutaj warto odwiedzić go-karty oraz udać się do restauracji Asturia – dużego lokalu z personelem mówiącym po angielsku. Jedzenie tutaj jest bardzo dobrej jakości, podają tu wiele różnych paelli. Jest tu bezpłatny parking z widokami na morze Śródziemne. W okolicy dostępne są trzy pola golfowe, można też uprawiać sporty wodne, wędkować lub żeglować. Podczas wizyty na lokalnym bazarze można zakupić owoce, warzywa, buty, torby i ubrania, targ odbywa się w soboty na Playa Flamenca.

Wróć