ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 754
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

Dehesa de Campoamor

Dehesa de Campoamor (w skrócie Campoamor) położone jest o 15 minut drogi od lotniska Murcia (około 20 km) i 45 minut od lotniska Alicante. Campoamor jest popularnym nadmorskim kurortem leżącym na południu Orihuela Costa. Znajduje się na granicy między Costa Blanca i Costa Calida. Położenie miasta jest idealne i możecie udać się na wakacje nie wynajmując samochodu.

Niniejszy przewodnik będzie odpowiedni dla ludzi zamierzających udać się do Campoamor na wakacje. Pomożemy zaplanować podróż i udzielimy praktycznych porad na wiele tematów takich jak wynajem samochodu, zakwaterowanie, zwiedzanie, pogoda, gdzie się udać i gdzie zatrzymać, co zobaczyć w Campoamor i okolicy. Pogoda w Campoamor jest idealna, ponad 320 dni jest słonecznych, plaże oznaczone są niebieską flagą i znajdziecie tu udogodnienia w postaci leżaków, parasoli, barów na plaży, barów z przekąskami, boiskami do siatkówki, prysznicami, toaletami. Zwróćcie uwagę że nie wolno zabierać ze sobą psów.

Plaże

W Campoamor znajduja sie trzy główne plaże, Cala De Campoamor, Playa De Campoamor oraz Caleta De la Glea. Plaże należą do najczystszych plaż w Orihuela Costa, woda jest przejrzysta a piasek złocisty. Campoamor ma uroczą przystan z wieloma pięknymi jachtami,  można zacumować tam własną łódź.

Golf

Campoamor jest dobrym miejscem jeśli chcecie pograć w golfa. Są tu trzy pola golfowe takie jak Real Club de Campoamor, Villamartin i Las Ramblas.

Las Colinas De Campoamor

Jest to nowo rozwinięty klub położony w bardzo dostępnym miejscu, z połączeniem do autostrady i dwoma lotniskami w pobliżu. Używając autostrady A-7 w kilka minut dojedziecie do lotniska Alicante lub Murcia.

Koleją linii Altaria która łączy Madryt oraz Alicante i Murica lub ekspresem AVE który łączy stolicę z Alcante i Murcia będziecie jechać mniej niż 2 godziny. Popularnym zubranizowanym rejonem jest Lomas de Compoamor który znajduje się w Real Club de Golf Compoamor Resort i oferujący wysokiej klasy apartamenty gdzie możecie spędzić wakacje.
 

Wróć