ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +34 865 68 79 45

Wyszukaj nieruchomości

Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 950
Usuń
filtry
Zwiń

Kto może wrócić do pracy od poniedziałku 13 kwietnia?

Dodano: 13 Kwiecień 2020

 Począwszy od poniedziałku 13 kwietnia, po świętach wielkanocnych, ci, których praca nie została wskazana jako niezbędna, będą musieli wrócić do pracy. Wracają na swoje stanowiska z szeregiem środków zapobiegawczych zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa, to znaczy wracają do czynności, w których nie mogą wykonywać pracy z domu.

Ubezpieczalnie wyślą ​​firmom zalecane wytyczne dotyczące skutecznego radzenia sobie z koronawirusem po powrocie do pracy, takie jak stopniowe wchodzenie do miejsca pracy, krótsze zmiany, zamykanie wspólnych pomieszczeń, utrzymanie bezpiecznej odległości między pracownikami lub sprawdzanie temperatury i ułatwienia mycia rąk.

Od poniedziałku otwarcie każdego mniejszego sklepu detalicznego jest zawieszone z wyjątkiem żywności, napojów, podstawowych produktów i towarów, zakładów farmaceutycznych, ośrodków zdrowia, centrów weterynaryjnych lub klinik, optyków i produktów ortopedycznych, produktów higienicznych, prasy i artykułów piśmiennych. , paliwo samochodowe, wyroby tytoniowe, sprzęt technologiczny i telekomunikacyjny, karma dla zwierząt domowych, handel internetowy, handel telefoniczny.

Otwarcie barów i restauracji - które mogą zapewnić tylko dostawę do domu - dyskotek, obiektów kulturalnych i rekreacyjnych, obiektów sportowych, parków rozrywki i audytoriów jest nadal niedozwolone. Nadal obowiązuje zakaz festiwali, parad, festiwali ludowych i pokazów folklorystycznych na otwartych przestrzeniach i drogach publicznych, a także pralni chemicznych, pralni i profesjonalnej praktyki fryzjerskiej w domu.

Wśród sektorów, które od dzisiaj mogą powrócić pracy, znajdą się budownictwo i przemysł (linie handlowe lub produkcyjne niezwiązane z podstawowymi usługami).

Transport publiczny jest również dostępny i chroniony, wszystkie usługi powiązane z tym sektorem nadal działają zgodnie z podstawową listą usług, prasa i media mogą również nadal działać. Firmy, które nie pojawiają się wśród działań zabronionych dekretem królewskim 463/2020 z 14 marca i nie mają możliwości, aby ich pracownicy mogli pracować zdalnie, mogą również powrócić. Oczywiście wszyscy muszą przestrzegać środków bezpieczeństwa, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa.

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się