ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 775
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

Kto może wrócić do pracy od poniedziałku 13 kwietnia?

Dodano: 13 kwietnia 2020

 Począwszy od poniedziałku 13 kwietnia, po świętach wielkanocnych, ci, których praca nie została wskazana jako niezbędna, będą musieli wrócić do pracy. Wracają na swoje stanowiska z szeregiem środków zapobiegawczych zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa, to znaczy wracają do czynności, w których nie mogą wykonywać pracy z domu.

Ubezpieczalnie wyślą ​​firmom zalecane wytyczne dotyczące skutecznego radzenia sobie z koronawirusem po powrocie do pracy, takie jak stopniowe wchodzenie do miejsca pracy, krótsze zmiany, zamykanie wspólnych pomieszczeń, utrzymanie bezpiecznej odległości między pracownikami lub sprawdzanie temperatury i ułatwienia mycia rąk.

Od poniedziałku otwarcie każdego mniejszego sklepu detalicznego jest zawieszone z wyjątkiem żywności, napojów, podstawowych produktów i towarów, zakładów farmaceutycznych, ośrodków zdrowia, centrów weterynaryjnych lub klinik, optyków i produktów ortopedycznych, produktów higienicznych, prasy i artykułów piśmiennych. , paliwo samochodowe, wyroby tytoniowe, sprzęt technologiczny i telekomunikacyjny, karma dla zwierząt domowych, handel internetowy, handel telefoniczny.

Otwarcie barów i restauracji - które mogą zapewnić tylko dostawę do domu - dyskotek, obiektów kulturalnych i rekreacyjnych, obiektów sportowych, parków rozrywki i audytoriów jest nadal niedozwolone. Nadal obowiązuje zakaz festiwali, parad, festiwali ludowych i pokazów folklorystycznych na otwartych przestrzeniach i drogach publicznych, a także pralni chemicznych, pralni i profesjonalnej praktyki fryzjerskiej w domu.

Wśród sektorów, które od dzisiaj mogą powrócić pracy, znajdą się budownictwo i przemysł (linie handlowe lub produkcyjne niezwiązane z podstawowymi usługami).

Transport publiczny jest również dostępny i chroniony, wszystkie usługi powiązane z tym sektorem nadal działają zgodnie z podstawową listą usług, prasa i media mogą również nadal działać. Firmy, które nie pojawiają się wśród działań zabronionych dekretem królewskim 463/2020 z 14 marca i nie mają możliwości, aby ich pracownicy mogli pracować zdalnie, mogą również powrócić. Oczywiście wszyscy muszą przestrzegać środków bezpieczeństwa, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa.

Wróć