ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 758
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

Sprzedaj z Ideal

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku oraz zespołowi profesjonalnych agentów władających wieloma językami, posiadamy dogłębną wiedzę na temat rynku nieruchomości na Costa Blanca. 

Rozumiemy, że każda nieruchomość jest wyjątkowa i jesteśmy świetnie przygotowani by zaprezentować ją z jak najlepszej strony potencjalnym klientom.

Bezpłatnie oszacujemy wartość nieruchomości z uwzględnieniem jej charakterystyki, lokalizacji i sytuacji na runku hiszpańskim, którą uważnie śledzimy.

Bazując na wszystkich tych czynnikach, wspólnie z Klientem ustalamy taką cenę, która pozwoli nam sfinalizować sprzedaż w relatywnie krótkim okresie czasu.   

Reklama 

Posiadamy specjalny budżet przeznaczony na promocję powierzonych nam nieruchomości. Publikując nasze ogłoszenia na wielu krajowych i międzynarodowych portalach zapewniamy naszym nieruchomościom popularność i zainteresowanie wielu kupujących.

Stworzyliśmy również rozległą sieć potencjalnych klientów. Natychmiast po wprowadzeniu Państwa nieruchomości na rynek, zostaną im przesłane wszystkie dotyczące jej detale, co znacznie przyspieszy proces sprzedaży. 

Strona internetowa

Nasza przejrzysta i profesjonalna strona internetowa cieszy się bardzo dużą popularnością wśród nie tylko polskich, ale i międzynarodowych klientów. Tłumaczona na kilka rożnych języków, zapewnia dostęp do informacji wielu odwiedzającym zainteresowanym kupnem nieruchomości w Hiszpanii.

Profesjonalne fotografie i filmy video

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. W Ideal Real Estate doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego też oferujemy bezpłatną i profesjonalną sesję fotograficzną Państwa nieruchomości. Dzięki doświadczeniu w tej kwestii, z pewnością uda nam się uchwycić jej walory i zachęcić Kupca do zakupu. 

Tablice sprzedaży

Szczerze rekomendujemy wszystkim klientom sprzedającym posiadłość za naszym pośrednictwem, umieszczenie naszych tablic informujących o chęci sprzedaży. Jest to niesamowicie skuteczny sposób na zapewnienie sobie wielu potencjalnych kupców zainteresowanych obejrzeniem nieruchomości. 

Wróć