ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 774
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

La Zenia

La Zenia położone jest na południowym wybrzeżu Costa Blanca, na południe od głównego miasta Torrevieja. Ten odcinek wybrzeża jest bardzo znany w Orihuela Costa ( Alicante). La Zenia jest małym ośrodkiem turystycznym położonym przy plaży. Jest tu wiele restauracji, sklepów, barów, wszystko jest dobrze wyposażone ze względu na dużą ilość osób mieszkających tu przez cały rok. Są tu nawet irlandzkie bary takie jak Paddy. Większość barów łatwo znaleźć i można tam zjeść angielskie śniadanie. La Zenia jest angielskim kurortem z domieszką kultury hiszpańskiej. Jeśli liczycie na to że bardziej poczujecie hiszpański klimat, możecie wybrać jeden z innych ośrodków. Oczywiście La Zenia jest idealnie położona dla tych ktorzy chcą spędzić wakacje na plaży.

Jak się dostać do La Zenia?

La Zenia położone jest około 40 minut jazdy na południe od lotniska Alicante. Drugie lotnisko znajduje się w San Javier Murcia leży około 15-20 minut na południe. Drogą dojazdową do La Zenia jest autostrada AP-7 biegnąca od lotniska Alicante do lotniska Murcia San Javier. Na południe od La Zienia leży Cabo Roig, trochę dalej na południe Campoamor, Pilar de la Horadada, San Pedro del Pinatar i La Manga. Na północy znajdują się Playa Flamenca, Punta Prima, Los Altos i Torrevieja.

Golf

La Zenia jest popularna ze względu na pola golfowe na których możecie pograć jeśli będziecie chcieli odpocząć od plaży. Najbliższym jest klub golfowy Royal Campoamor, a także Las Ramblas de Orihuela oraz Villamartin – oddalone o zaledwie 20 minut jazdy.

Plaże

Główną atrakcją w  La Zenia są plaże, umiejscowione przy zatokach, ze wspaniałym piaskiem i płytkim brzegiem, co czyni je idealnymi dla całych rodzin. Cala Bosque i Cala Cerrada są najbardziej popularnymi plażami w La Zenia. Nie trzeba mówić że są bardzo popularne i jest na nich tłoczno w okresie letnim. Przy plażach znajdują się restauracje i bary, wszystkie bardzo dobrej jakości. Pobliskie plaże Cabo Roig i Playa Flamenca są również warte odwiedzenia. Idealnym miejscem na spacer jest deptak skierowany na południe w stronę Cabo Roig. Są też dobrej jakości plaże oraz klify które upiększają scenerię.

Jeżeli chcecie się wybrać na zakupy to bardzo polecamy duże centrum handlowe Zenia Boulevard które posiada 150 sklepów z odzieżą,zabawkami dla dzieci, sprzęty AGD, supermarket Al Campo i inne…

W centrum handlowym jest mnóstwo restauracji i barów.

Co dziennie organizowane są rożne występy, przyjeżdżają znani piosenkarze, radia, organizowane są konkursy itp..

Wróć