ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 758
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

Lotnisko Alicante-Elche uruchamia nową ofertę.....

Dodano: 12 lutego 2019

 Lotnisko Alicante-Elche uruchamia nową ofertę restauracyjną z 18 lokalami o łącznej powierzchni ponad 5 600 m2.
Aena przyznaje nadzór nad usługami gastronomicznymi trzem operatorom, którzy będą zarządzać nową przestrzenią do 2027 roku.
Aena odnowiła ofertę restauracyjną lotniska Alicante-Elche i już wkrótce posiadać będzie 18 lokali o powierzchni ponad 5 600 m2. W ten sposób lotnisko będzie dysponowało szeroką i zróżnicowaną przestrzenią gastronomiczną o wysokim poziomie jakości. Aby w pełni dostosować się do gustów i preferencji pasażerów do użytku oddany zostanie taras z widokiem na pas startowy i drogę kołowania samolotów, a dla miłośników ciszy i spokoju przygotowana zostanie czytelnia.
Nowa przestrzeń użytkowa przyznana została wszystkim operatorom na lata 2019-2027. Zarządzcą ośmiu punktów gastronomicznych stanie się Areas, siedem lokali zajmować będzie Select Service Partner (SPP), EatOut Group (Pansfood) otrzyma dwa punkty sprzedaży, a jeden sklep należeć będzie do Airfoods .
Szczególnie warto podkreślić obecność międzynarodowych marek, takich jak kawiarnie Starbucks, Costa Coffee i Lavazza oraz pierwszy na hiszpańskich lotniskach lokal kanadyjskiej sieci Tim Hortons, których oferta skupiona jest przede wszystkim na potrzebach osób podróżujących. Ponadto terminal w Alicante będzie posiadał włoską restaurację La Tagliatella, trzy lokale Burger King, bar przekąskowy Subway, lodziarnię Häagen Dazs i dwie piwiarnie Brewdog oraz Carlsberg, wraz z tarasem obejmującym widok na płytę lotniska i pas startowy.
Na lotnisku nie zabraknie również krajowych specjałów, a na smakoszy prawdziwej hiszpańskiej szynki czekać będą produkty marki Enrique Tomás Experience, kawiarnia Santa Gloria oraz lokal Deli & Cia.
Zupełnie nowy trend zaoferuje lokal bazujący na tak zwanym rynku żywności, który składać się będzie z pięciu różnych propozycji kulinarnych: Wok Street (kuchnia azjatycka), O Mamma Mia (kuchnia włoska), Café Pans (kawiarnia), Ribs (mięso grillowane ) i Café Central (zdrowa żywność). Do tego ostatniego lokalu należy dodać dwie firmy posiadające w swojej ofercie zdrową żywność: markę Exki i brytyjską Eat z siecią "Good Mood Food".
Taki szeroki wachlarz marek umożliwia obsługę różnych segmentów pasażerów w oparciu o ich narodowość, wiek, gusta i preferencje, a także sprzyja konkurencji, której efektem jest poprawa jakości, serwisu i ceny oferowanych usług.
Bez wątpienia przedsiębiorstwo Aena pozyskało wielu operatorów restauracji oraz znane krajowe i międzynarodowe marki, które stanowią dodatkową gwarancję jakości, różnorodności produktów, a także prezentują bogatą ofertę usług gastronomicznych.

Pliki do pobrania:

Wróć