ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 761
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

La Mata

La Mata to cześć należąca do Torrevieja. Jest także znana jako Torrelemata. Jest to nadbrzeżny kurort leżący na południu w Hiszpanii w Costa Blanca. Zanim turystyka zawładnęła tym rejonem, La Mata było tradycyjną, małą hiszpańską wioską, która w dużej mierze utrzymywała się z handlu solą z lokalnej laguny która była jej źródłem.

La Mata jest co raz bardziej popularna wśród turystów z powodu swoich uroczych plaż. Co prawda Costa Blanca jest popularne wśród turystów zza granicy, jednak La Mata jest niezwykle popularna wśród hiszpańskich turystów.
Otoczona jest przez duże słone jezioro oraz park narodowy (The Parque Natural de La Mata y Torrevieja), ma duże plaże i atrakcyjne nabrzeże. Az ponad 11 kilometrów plaży która łączy się z Guardamar del Segura.

W dzielnicy znajdują się sklepy, kawiarnie, bary i restauracje. Przebywając w La Mata możecie cieszyć się sprzyjającymi warunkami pogodowymi przez co kurort funkcjonuje przez cały rok. Łatwo tutaj dojechać, ponieważ miasto jest położone blisko Torrevieja i prowadzi tu droga  N-332. 

Jest to idealne miejsc gdzie można spędzić rodzinne wakacje. Znajdziecie tu wszelkie udogodnienia. La Mata ma bardzo dobre połączenia autobusowe z Torrevieja która również posiada mnóstwo atrakcji turystycznych między innymi park wodny, klub nocny oraz centrum handlowe Habeneras.

Jak dojechać do La Mata.

Z lotniska w Alicante to czas ok. 35 min. najlepiej dojechać droga N-332,  lotnisko w  Murcia San Javier oddalone o około 30 minut jazdy samochodem.

Wróć