ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 761
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

Wyjątkowe apartamenty przy plaży w Benidorm

COSTA BLANCA PLN. , Benidorm


Typ nieruchomości Hiszpania: Apartamenty na sprzedaż - Hiszpania

Nr referencyjny: IDDELT-1
Powierzchnia
nieruchomości:
192 m2
Liczba sypialni: 3
Liczba łazienek: 2
Odległość od morza: 50 m
Basen:

właściwości
Powierzchnia użytkowa: 192 m2 Region: COSTA BLANCA PLN. Miejscowość: Benidorm rynek: pierwotny Do pola golfowego: 8.0 km Piętro: 8
Klimatyzacja Miejsce parkingowe Garaż Balkon Taras Ogród Solarium

Wyjątkowe apartamenty przy samej plaży w Benidorm.

Delfín Tower zajmie ostatnią wolną działkę przy plaży w Benidormie. Ten luksusowy projekt mieszkaniowy, o wyjątkowym designie i jakości, składa się z 44 mieszkań z 2, 3 i 4 sypialniami rozmieszczonych na 22 piętrach. Wszystkie mają duże tarasy i niezrównane widoki.

Budynek Delfín Tower będzie zlokalizowany obok historycznego Gran Hotelu Delfín, w jednej z najbardziej uprzywilejowanych enklaw na Morzu Śródziemnym: pierwsza linia na plaży Poniente w Benidormie. Dzięki spektakularnemu wzornictwu, tworzącemu efekt wielkiej lekkości, stawiający na pierwszym miejscu efektywność energetyczną i zrównoważony rozwój.

Budynek nie znajdzie się na skraju morza, jak większość budynków w Benidormie, ale jest cofnięty, aby stworzyć dużą platformę roślinną, która wraz z dużym basenem bez krawędzi połączy się z horyzontem, tworząc wielka nieskończona przestrzeń z Morzem Śródziemnym.

Delfín Tower charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem wykończenia przy starannym doborze materiałów,
Znajdą się w nim 44 wyjątkowe domy z 4 000 mkw. ogrodów i urbanizacji, zapleczem i wysokiej klasy powierzchniami wspólnymi.

Jego projekt i konstrukcja skupiają się na całkowicie zrównoważonym stylu życia, który dąży do maksymalnej efektywności energetycznej.
Wszystkie te wysiłki pozwolą Delfín Tower uzyskać certyfikat „LEED Gold” wydany przez United States Green Building Council.

Sprzęt, instalacje i materiały, zarówno w każdym domu, jak i w częściach wspólnych, są zaprojektowane tak, aby zoptymalizować zużycie energii i zminimalizować zużycie zasobów.

Delfin Tower będzie posiadał basen typu Infinity o powierzchni 350m2, powyżej poziomu ulicy, aby cieszyć się niezakłóconym widokiem na morze, jednocześnie osiągając większą prywatność. Właściciele będą mieli również siłownię, podgrzewany basen z Social Club na 19 i 20 piętrze, solarium na 21 piętrze oraz ogrody o powierzchni ponad 3000 m2 z gajem palmowym i kortem do padla.

Nie zabraknie również miejsca do przechowywania sprzętu do sportów wodnych. W piwnicy, w której znajduje się 70 miejsc parkingowych oraz liczne stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Znajdą się w nim również 44 komórki lokatorskie, parking rowerowy, myjnia samochodowa oraz parking dla gości.

2 sypialnie w cenie od 925.000 €
3 sypialnie w cenie od 1.255.000 €

Data dostarczenia kluczy: koniec 2021

certyfikat energetyczny projektu: A/A

 

Lokalizacja nieruchomości w Hiszpanii: Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.
Skontaktuj się z agentem:

Przepisz kod z obrazka: *

token

* - pola obowiązkowe

Wróć
Kalkulator ratalny:
Kwota:
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: