ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 780
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

WSPÓLNOTA WALENCJI - WYJĄTKOWA I ZRÓŻNICOWANA OFERTA TURYSTYCZNA

Dodano: 13 Luty 2018

Wspólnota Walencji miała pierwszą ważną nominację roku dla sektora turystycznego. Pod kierunkiem i kierownictwem Agència Valenciana del Turisme, Wspólnota jest pokazana jako gościnna i otwarta.

Według szacunków Urzędu Turystycznego Walencji rok 2017 zamknęło się 27 milionami turystów. Dane te będzie można potwierdzić pod koniec miesiąca, kiedy opublikowane zostaną oficjalne wyniki Narodowego Instytutu Statystyki. Jeśli chodzi o popyt zagraniczny, oczekuje się, że historyczne dane dotyczące turystów zagranicznych w Walencji zostaną przekroczone, docierając do 9 milionów międzynarodowych turystów. Ponadto Comunidad Valenciana  chce wzmocnić ideę zjednoczenia wizerunku Walencji z projektem globalnego stoiska i jednolitym wizerunkiem, ale jednocześnie szanując tożsamość i osobliwość marek turystycznych. Dlatego w tym roku przestrzeń poświęcona produktowi została rozbudowana i ulepszona, zwiększając obecność firm koepozytorowych o 70%. 

Promowanie  gościnności


Należy zauważyć, że zaangażowanie Generalitat Valenciana polegało na ukazaniu Wspólnoty Walencji jako gościnnej, otwartej, z unikalną i zróżnicowaną ofertą turystyczną. Jest to zgodne z programem promowanym przez agencję turystyki walenckiej, mającym na celu wzmocnienie wizerunku otwartej i przyjaznej społeczności z odwiedzającym, który w skrócie jest głównym aktorem, który podtrzymuje działalność gospodarczą sektora turystyki i ma wpływ na całe społeczeństwo. To kampania, która wpływa na to, że bycie gościnnym dla turystów wpływa na nas wszystkich. Turysta i jego wpływ dzięki wydatkowaniu na miejsce przeznaczenia przynosi korzyści nie tylko sektorowi, który korzysta z jego wizyt, zakwaterowania turystycznego, hotelu i cateringu, usług turystycznych itp., ale ma również wpływ na inne sektory lokalne, które również skorzystają z ich przyjazdu: handel, transport, rolnicy, hodowcy zwierząt i rybacy itd. Dlatego jest to działanie, które wpływa na globalną populację jako generator bezpośredniego i pośredniego zatrudnienia.

Oznacza to, że ​​obraz przekazywany turystom i traktowanie, które otrzymują, jest najważniejsze, jeśli chodzi o przyczynianie się do ich satysfakcji i lojalności. Jednocześnie stanowi wkład do celu, jakim jest poprawa jakości i doskonałości całej oferty turystycznej.

Musimy pamiętać, że w zglobalizowanym świecie i narzędziach komunikacyjnych dostępnych dla całej populacji za pośrednictwem sieci społecznościowych, niezadowalające doświadczenie w hostingu turystów może doprowadzić do spadku reputacji miejsca przeznaczenia i jego produktów turystyki, podczas gdy dobre doświadczenie może przekształcić turystów w aktywnych lekarzy przepisujących własne recepty wśród przyjaciół, krewnych i znajomych. Dlatego kampania gościnności podkreśla, że ​​konieczne jest promowanie dobrego traktowania, gościnności, recepcji turystów. Z jednej strony przyczynia się do jakości i doskonałości oferty turystycznej i uznania znaczenia zawodów turystycznych, a z drugiej strony gwarantuje zadowolenie z doświadczenia turystycznego, które pozwala odwiedzającym być lojalnym i ma wpływ na poprawę wizerunku marki całej oferty turystycznej, a docelowo samej Wspólnoty Walencji.

Gościnność jest zatem osią, która powinna wzmacniać i rozwijać wizerunek Wspólnoty Walencji, jako odrębny czynnik, jako element nauczania i różnicowania. Aby osiągnąć ten cel, konieczne jest opracowanie szeregu działań mających na celu poprawę tego wizerunku, w szczególności w odniesieniu do gościnności.

Dlatego obraz kampanii opiera się na ludziach,dzięki którym Walencja i cala prowincja autonomiczna jest ulubionym dla odwiedzających miejscem turystycznym.  Spoty kampanii mają być transmitowane w telewizji i sieciach społecznych.

Podobnie opracowano znaczek dla instytucji turystycznych, sklepów, taksówek itp., aby promować wartości gościnności i życzliwości. 

Jak stwierdził sekretarz regionalny Turystyki, Francesco Colomer, przedstawiając kampanię „gościnność prezentuje również transformacyjny wymiar oraz tolerancję, szacunek i aktywne włączenie, a to jest turystyka, która odniesie sukces w przyszłości ".

 

Wróć