ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +34 865 68 79 45

Wyszukaj nieruchomości

Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 863
Usuń
filtry
Zwiń

Rebajas w Hiszpanii.

Dodano: 12 Lipiec 2016

 W Hiszpanii rozpoczęły się wyprzedaże odzieży, oczekuje się
sprzedaży o 5% w stosunku do ubiegłego roku. Jednak niektórzy już zaczęli oferować zniżki na swoje towary. Podczas wyprzedaży oczekuje się zniżki blisko 40% i 70% od pierwotnej ceny.

Aby skorzystać z oferty rabatów, a potem nie mieć problemów ekonomicznych, poniższe proste wskazówki będą bardzo pomocne:

1. Myśl z wyprzedzeniem, co jest potrzebne: aby uniknąć impulsywnych zakupów, sporządź listę potrzeb wraz z budżetem.

2. Pozycje sprzedaży muszą pokazywać swoją pierwotną cenę wraz z obniżoną, tak aby konsumenci wyraźnie widzieli, co zostało obniżone i jaką cenę płacą za produkt.

3. Zachowaj dowód zakupu: przy jakichkolwiek zastrzeżeniach wymagana jest faktura uproszczona. W przeciwnym razie nie można dokonać żadnego zwrotu produktu.

4. Serwis i okres gwarancji są takie same jak przed wyprzedażą.

5. W razie jakichkolwiek problemów wynikających z braku możliwości polubownego rozwiązania, konsument ma prawo dochodzić swoich żądań w odpowiednich instytucjach.

6. W miarę możliwości, spróbuj wybrać udogodnienia systemu arbitrażowego, ponieważ liczba gwarancji dla konsumenta jest większa.

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się