ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 761
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

Los Montesinos

Los Montesinos jest tradycyjną hiszpańską miejscowością, leżącą o zaledwie 15 minut drogi samochodem od hotelu do dużego miasta Torrevieja położonym na słonecznym wybrzeżu Costa Blanca gdzie znajdują się pola golfowe i plaża z niebieską flagą.

Los Montesinos leży blisko autostrady która zapewnia szybki i łatwy dostęp do sąsiednich miast Elche, Alicante i Murcia os Montesinos, niedaleko znajdują się słone jeziora (patrz zdjęcie) Torrevieja znane jako Laguna Salada de Torrevieja i Laguna Salada de la Mata.

Pobliski rezerwat przyrody oraz jeziora są idealnym miejscem do obserwowania ptaków, spacerowania, jeżdżenia na rowerze czy konno. W mieście znajduje się piękny plac, kilka barów i restauracji podajacych kuchnię angielską oraz hiszpańską, gdzie można dobrze zjeść lub udać się na drinka. Torremendo jest górskim jeziorem znajdującym się nieopodal, gdzie można pływać oraz wędkować. Los Montesinos posiada kręgielnie oraz targ który odbywa się w każdy piątek – można tam kupić wszystko, świeże owoce i warzywa, a także kwiaty i artykuły skórzane.

Jest tutaj wiele willi i apartamentów dostępnych dla turystów do wynajęcia na krótki czy nawet półroczny czy roczny okres czasu. Wiele osób zatrzymuje się w położonych niedaleko Los Montesinos w willach lub apartamentach, skupionych w zurbanizowanych rejonach Ciudad Jardin oraz Loma de las Lagunas.

Pogoda

Panuje tu doskonały klimat, temperatury są stałe i głównie z tego powodu ludzie odwiedzają to miejsce w każdym miesiącu całego roku. Poniżej przedstawiamy aktualne temperatury panujące w Los Montesinos.

Pobliskie plaże

Jest tutaj kilka pól golfowych i dobrych plaż. Najbliższą jest plaża Guardamar, oddalona o zaledwie 10 minut jazdy od Los Montesinos. Warto również zobaczyć plażę w Torrevieja i La Zenia.

Fiesty

Fiesty są festiwalami i odbywa się ich naprawdę dużo, najlepiej jednak zwrócić uwagę na Dzień Segregacji w lipcu, Virgen de Pilar w październiku i Dzień św. Cecylii w listopadzie.

Golf

Najbliższym polem golfowym w okolicy jest “La Finca” uznawane za jedno z najlepszych pól golfowych w południowym Costa Blanca. Pola golfowe znajdują się również w Campoamor i Villamartin.
 

Wróć