ikona waluty
EUR
  • PLN
  • GBP
ikona swiata
pl
+34 616 954 502  /  +48 786 873 302
Cena (€):
Liczba sypialni:
Liczba łazienek:
Pow. nieruchomości (m2):
Powierzchnia działki (m2):
Odległość od morza (m):
Do pola golfowego (m):
Dodatkowe:
Znalezione
oferty: 780
Usuń
filtry
Więcej
filtrów
Zwiń

COSTA BLANCA PLD. , Orihuela Costa, Playa Flamenca


Typ nieruchomości: Apartament na sprzedaż - Hiszpania

Nr referencyjny: IDRPF-D1
Powierzchnia
nieruchomości:
90 m2
Liczba sypialni: 2
Liczba łazienek: 2
Odległość od morza: 500 m
Basen:

właściwości
Powierzchnia użytkowa: 73 m2 Region: COSTA BLANCA PLD. Miejscowość: Orihuela Costa Dzielnica: Playa Flamenca rynek: pierwotny Do pola golfowego: 5.0 km Piętro: 2
Klimatyzacja Miejsce parkingowe Garaż Taras

Promocja apartamentów z 2, 3 lub 4 sypialniami. Na parterze z ogrodem, na 1 i 2 piętrze z przestronnym tarasem, na ostatnim 3 piętrze z prywatnym solarium. Położone w zamkniętej urbanizacji z terenami zielonymi, basenami dla dorosłych i dzieci, miejscami zabaw dla dzieci, miejscami odpoczynku i parkingiem dla rowerów. Nowoczesne budynki z windą i garażem podziemnym. 

Cena od 329 800 € + VAT (10%)

termin oddania: 2023/2024

 W odległości 500m do plaży. W okolicy z usługami, strefami komercyjnymi, szpitalem, przystankami autobusowymi, szkołami.
 

Nowczesne budynki o wysokiej efektywności energetycznej. O konstrukcji i fundamentach żelbetowych, z wykorzystaniem izolowanych stóp usztywnionych ze sobą dla lepszego zachowania antysejsmicznego.
Stolarka wewnętrzna drewniana, gładka z poziomymi rowkami, lakierowana na biało, z uchwytami magnetycznymi. Drzwi wejściowe opancerzone z chromowaną gałką. Stolarka zewnętrzna PCV, biała, typu przesuwno- składanego, z izolacją termo-akustyczną, z podwójnymi szybami typu Climalit. Żaluzje z listewek PCV we wszystkich pokojach. Podłogi w całym domu z porcelany pierwszej jakości, na tarasach antypoślizgowe. Ściany o gładkiej fakturze, pomalowane. W łazienkach urządzenia sanitarne marki Ideal Standard z bateriami jednouchwytowymi, biała szafka wisząca pod umywalkę, brodziki z materiału akrylowego. Produkcja ciepłej wody sanitarnej za pomocą aerotermii. Elementy do pozyskiwania ciepła, panele słoneczne, zostaną umieszczone na ogólnodostepnych tarasach budynku. Punkty poboru wody w solariach i ogródkach. Instalacja elektryczna z zabezpieczeniami w niezależnych obwodach. Mechanizmy marki Simon. Gniazda telefoniczne i telewizyjne we wszystkich sypialniach i salonie. Elektroniczny wideodomofon.
Punkty telekomunikacyjne, telewizyjne, telefoniczne i światłowodowe w sypialniach i salonie.
Sprzęt do przechwytywania telewizji naziemnej i satelitarnej przez antenę zbiorczą. Wstępna instalacja klimatyzacji kanałowej (ciepła i zimna) i wstępna instalacja klimatyzacji strefowej (air-zone) o wysokiej wydajności i niskim poziomie hałasu. Opcjonalnie ogrzewanie za pomocą ogrzewania podłogowego lub grzejników.
W sypialniach szafy z drzwiami przesuwnymi i wyłożeniem z białej melaniny, z drążkiem, półkami i szufladami.
W kuchni wysokiej jakości meble kuchenne, z drzwiami o strukturze MDF z jedwabistym, matowym i białym wykończeniem.
Zintegrowane uchwyty, szafki kuchenne z płyt lakierowanych w kolorze białym lub zbliżonym.
Blat z proszku kwarcowego typu Compac, Silestone lub podobny, zlew z białego włókna lub podobny. Biały zlew.

Instalacje przeciwpożarowe w częściach wspólnych - hydranty, gaśnice i czujniki jakości powietrza, oświetlenie awaryjne i przeciwpożarowe, w garażu czujniki ognia i dymu.  

Lokalizacja nieruchomości w Hiszpanii: Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.
Skontaktuj się z agentem:

Przepisz kod z obrazka: *

token

* - pola obowiązkowe

Wróć
Podobne oferty - Apartamenty i nieruchomości na sprzedaż w Hiszpanii
Kalkulator ratalny:
Kwota:
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: