Nowe, kameralne osiedle składające się z 72 ekskluzywnych apartamentów i dupleksów, które zapewniają spektakularne widoki na góry Sierra de las Águilas. W sercu osiedla znajdują się zadbane ogrody oraz wspólny basen.
Termin oddania: czerwiec 2026
Cena od 220.000 € + VAT
Apartamenty mają 2 lub 3 sypialnie, 2 łazienki oraz przestronne tarasy.
Mieszkańcy mogą korzystać z ogrodów, basenu dla dorosłych i dzieci, strefy zabaw oraz sali wielofunkcyjnej, co tworzy idealne warunki do relaksu i zabawy.
Nieruchomości są oddawane w pełni wykończone, z kuchniami wyposażonymi meble i sprzęt AGD: płytę ceramiczną, okap, piekarnik i mikrofalówkę. Oferują także klimatyzację z pompą ciepła, ogrzewanie wody systemem aerotermii, gładkie białe ściany, okna i drzwi z PVC z podwójnymi szybami oraz wbudowane szafy w sypialniach.
Mieszkania na parterze dysponują ogrodem, a dupleksy mają przestronne tarasy.
Z okien rozpościerają się spektakularne widoki na góry Sierra de las Águilas. Osiedle zapewnia bezpieczeństwo i spokój, a pobliski Klub Golfowy oferuje siłownię, bar, restaurację oraz korty do gry w padla. Na terenie osiedla znajdują się także dwujęzyczna szkoła i supermarket, co sprawia, że oferta usług w Alenda jest doskonała. Miasto Elche / Elx znajduje się zaledwie kilka minut drogi stąd.