Zakup nową nieruchomość a otrzymasz od nas
w prezencie 3000 Euro lub jedną z wycieczek!

O nas

Witamy na stronie biura nieruchomości Ideal!

Dziękujemy za wizytę na naszej stronie internetowej, na której mamy możliwość przybliżyć Państwu specyfikę działalności firmy.

Firma Ideal działa na ryku od kilku lat, specjalizuje się w sprzedaży Nieruchomości z na terenie Hiszpanii, w szczególności na obszarze wybrzeża Morze Śródziemnego.

Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta, który chciałby zakupić nieruchomość w Hiszpanii.
Coraz więcej osób rozważa ten krok, lecz z drugiej strony, osoby te często nie są zorientowane w procedurze takiej transakcji. Potrzebują nie tylko firmy, która zaoferuje jakieś nieruchomości, lecz także – a może przede wszystkim – firmy, która również pomoże i doradzi w niektórych sprawach i sprawi, że zakup takiej nieruchomości w Hiszpanii będzie „od początku do końca” przyjemnością.

Taką firmą stara się być dla Państwa firma IDEAL REAL ESTATE.

Z naszym biurem marzenie o tym, by posiadać dom w Hiszpanii stanie się rzeczywistością!

Oferujemy przejrzyste zasady i szeroką ofertę nieruchomości prosto z największego kraju na Półwyspie Iberyjskim. Nasza propozycja obejmuje apartamenty, wille, bungalowy oraz domy w cale Hiszpanii ale głownie w Costa Blanca północna , południowa jak i również w Costa Calida!

Pochodzą one z rynku pierwotnego, wtórnego a także prosto od deweloperów. Oferujemy domy w Hiszpanii na sprzedaż lub na wynajem.

Dlaczego właśnie my?

Każdy potencjalny nabywca chce wybrać swoją wymarzoną nieruchomość po przeanalizowaniu jak największej liczby ofert – to oczywiste.

Dlatego mamy dla Państwa wyjątkowy wybór aktualnych ofert sprzedaży nieruchomości. Jest to prawdopodobnie najliczniejszy wybór aktualnych ofert sprzedaży nieruchomości z miejscowości nadmorskich i okolic.

Polecamy wnikliwe zapoznanie się z ofertami, które znajdują się na naszej stronie. Są one codziennie aktualizowane.

Gwarantujemy:

 • Bezpłatny odbiór z lotniska oraz zakwaterowanie w jednym z naszych apartamentu na czas pobytu.
 • Pomoc w wynajęciu samochodu.
 • Bezpłatny pokaz wybranych nieruchomości.
 • Profesjonalne i indywidualne podejście do oczekiwań związanych z przewidywanym zakupem nieruchomości, gdyż szczegółowo zapoznajemy się z życzeniami i preferencjami kupujących, by proponowane nieruchomości najlepiej je spełniały.
 • Pomoc i obsługę na każdym etapie procedury zakupu nieruchomości.
 • Oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe wszelkiego rodzaju dokumentów
  • Pełnomocnictwa.
  • Numery N.I.E
  • Otwarcie firmy w Hiszpanii
  • Przygotowanie dokumentacji do aktu notarialnego
  • Sprawdzenie długów i obciażeń obiektu
  • Oplata za podatek od nieruchomości, rejestr itp...
  • Podłączenia liczników na wodę, prąd, czynsz, podatek IBI.
 • Sukces naszych klientów jest naszym sukcesem.
 • Inwestujemy w budowę długoterminowej współpracy z naszymi klientami opartej na profesjonalizmie, wiedzy, doświadczeniu, niezależnym doradztwie, uczciwości i zaufaniu.

Zawsze i pod każdym pozorem zachowujemy poufność klienta.

Traktujemy wyzwania jako nowe możliwości.

Przez lata naszej pracy zdobyliśmy wiedzę oraz doświadczenie potrzebne w profesjonalnej i rzetelnej obsłudze.
 
Współpracujemy z lokalną kancelarią adwokacką na Costa Blanca oraz kilkoma bankami, aby zapewnić       bezpieczny proces transakcji kupna/sprzedaży naszych nieruchomości.

Współpracujemy również z tłumaczem przysięgłym Polsko-Hiszpańskim na terenie Hiszpanii zarejestrowana w   Polsce Pani Agnieszka Rzewólska która zajmuje się tłumaczeniami aktów notarialnych, oraz dokumentacji   przedstawionych do kredytowania.

Wszystkie oferty przedstawione na stronie internetowej Ideal przejęcia bankowe są przez nas skrupulatnie sprawdzane i weryfikowane.

Jesteśmy Hiszpańską firmą i dobrze rozumiemy potrzeby Polskiego klienta. Gwarantujemy dyskrecję oraz komfort świadczonych usług. Jeśli mają państwo zapytania dotyczące nieruchomości, można je skierować do nas drogą mailową, telefonicznie lub osobiście.

szukaj nieruchomości:

nazwa lub numer referencyjny: region: miejscowość: typ nieruchomości: rynek:
cena od:
do:
Łazienki:
sypialnie:
odl. od morza:
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

zobacz także:

110% kredytowania Przejęcia bankowe Wynajem Opinie